Produkty

Oprócz kurcząt towarowych na fermy rodzicielskie proponuje się materiał hodowlany:

rosa 1

Rosa 1
– to stado rodzicielskie w którym kura jest krzyżówką dwóch rodów Sussex S-11, S-55 jest to kura wydajna odznaczająca się dobrą zdrowotnością zarówno w odchowie jak i w produkcji. Sprzedawana w komplecie z kogutem Rhode Island Red ( R-55) zapewnia uzyskanie w sezonie wylęgowym dobrych parametrów wylęgowości. Pisklęta towarowe z tego zestawu rodzicielskiego są autoseksingowe: tzn. można u jednodniówek rozróżnić płeć po upierzeniu. Pisklęta kogutki mają puch kremowy, natomiast kurki mają upierzenie brązowe.

rosa 2

Rosa 2
– to materiał rodzicielski w którym kura jest krzyżówką międzyrasową Rhode Island Reda i Sussex. Kurę tę oferuje się z kogutem Rhode Island Red ( R-55) . Kura rodzicielska jest dobrą nioską o doskonałej zdrowotności w czasie wychowu i produkcji oraz dobrych parametrach wylęgowych
rosa-3


Rosa 3
– to materiał rodzicielski w którym kura jest krzyżówką międzyrasową Rhode Island Reda i Sussexa. Kurę tę oferuje się z kogutem New Hampshire ( N-88). Kura rodzicielska charakteryzuje się bardzo dobrą nieśnością, zdrowotnością. Pisklęta towarowe Rosy 3 mają puch jasnobrązowy.
rosa 4


Rosa 4
– to materiał rodzicielski w którym kura jest krzyżówką międzyrasową Rhode Island Reda i Sussex. Kurę tę oferuje się z kogutem Barred Rock ( P-55). Pisklęta towarowe Rosy 3 mają puch jarzębiaty.

rosa 5

Rosa 5 – to materiał rodzicielski w którym kurę Barred Rock ( P-55) oferuje się z kogutem New Hampshire ( N-88). Pisklęta towarowe Rosy 5 są autoseksingowe. Jednodniowe kogutki mają puch czarny i białą plamkę na głowie, a kurki mają czarny puch.

Dorosła kurka posiada atrakcyjne czarne upierzenie z metalicznym połyskiem oraz złotym kołnierzem.